Badanie rezonansem magnetycznym wykazało, iż Michał ma guza pnia mózgu o cechach glejaka. Guz zajmuje całą lewą stronę i 20% prawej. Znajduje się w obszarze pnia mózgu, który odpowiada za wszystkie podstawowe czynności życiowe. Odpowiada m.in. za oddychanie czy pracę serca. Jego usunięcie jest niemożliwe. 
Przed Michałem bardzo leczenie immunologiczne w Meksyku w klinice w Monterey, którego łączny koszt to ok. 500 tys zł. Później czeka go systematyczna rehabilitacja. 

Wszystkim chciałabym podziękować, szczególnie PANI Katarzynie Kowalik, FUNDACJI POROSTU POMAGAM za udostępnienie konta, naszym darczyńcom anonimowym i wszystkim przyjaciołom z LUBLINA i tym którzy udostępniali linki i swojej rodzinie, a szczególnie wujkowi RYSZARDOWI za pomoc i jego przyjaciołom, którzy realizują w swym życiu przesłanie Jana Pawła II: „Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka”, w imieniu własnym i KINGI, pragniemy z całego serca podziękować za wspieranie naszej zbiórki <3!!

"Dobro to najwyższa wartość którą może przekazać człowiek człowiekowi!"
Dziękuję za ogromne wsparcie, za wpłaty, za każde dobre słowo. Dziękuję Fundacji Po prostu Pomagam, w szczególny sposób Pani Kasi Kowalik, która wierzyła w powodzenie akcji i cały czas była ze mną. 

 

"Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa ...wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko, co chcemy wyrazić". Pragniemy serdecznie podziękować za Wasze wspaniałe serca. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce pieniążków i wszystkim tym, którzy udostępniali nasz apel na portalach społecznościowych. Również serdecznie dziękujemy Paniom Katarzynie Kowalik i Elżbiecie Janusz za pomoc i zaangażowanie w trakcie trwania zbiórki dla Lenki.

 

Wraz z rodzicami dziękuję za pomoc w zbiórce wszystkim Darczyńcom. Dziękuję za okazane serduszka. Pieniążki przydadzą się na dalsze moje leczenie które będzie bardzo długie i ciężkie oraz na sprzęty medyczne. Rodzice robią wszystko co w ich mocy, by moje życie było szczęśliwe ale czasem trzeba poprosić innych o pomoc.  Bardzo, bardzo dziękujemy. 
 

Ta historia poruszyła nie tylko nas... Cieszymy się, że dzięki Waszej pomocy udało się zebrać środki, które pozwolą leczyć Milę. Mila znajduje się pod opieką Fundacji Animalia, która postanowiła pomóc pieskowi. Mamy nadzieję, iż po wyleczeniu Mili znajdzie się  osoba, która ją przygarnie i obdarzy prawdziwą miłością... W imieniu organizatorów zbiórki jeszcze raz dziękujemy za Wasze wsparcie.

Życie Joanny jest zagrożone, nie pozwólmy i nie zgadzajmy się na to! Joanna czeka na kwalifikację na przeszczep wątroby w wyniku pozapalnej, nieodwracalnej marskości.
Pomóżcie tej dzielnej i młodej kobiecie! Ona potrzebuje Waszej pomocy i wierzy, bo głód życia to wielka siła.

Dzięki Wam Przytulisko "Przytul Psisko" pozyskało 11 118 zł na remont pomieszczenia, w którym docelowo będzie mieścił się Zwierzęcy szpitalik. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej sukcesu!

 

Bukowskie bezdomne psy z przytuliska dostały nowe, ciepłe budy. Nisko się kłaniamy i bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim DARCZYŃCOM - za Wasze serce, za pomoc i zrozumienie - nasze Animaliowe psy może nie maja jeszcze własnych domów ale dzięki Państwa pomocy - zima nie jest dla nich taka straszna.

 

Jako rodzice Stasia z całego serca prosimy o pomoc w zebraniu sumy potrzebnej na rehabilitację naszego synka oraz o udostępnianie naszego apelu. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem Stasia w turnusach rehabilitacyjnych. Koszt jednego takiego turnusu to kwota około 5000 zł. Aby rehabilitacja przynosiła wymierne efekty Staś powinien uczestniczyć w takim turnusie raz na 3 miesiące.  

Spośród wszystkich zbiórek przeprowadzonych na  postanowiliśmy zaprezentować Wam Top 3 cele, które tylko dzięki Waszej pomocy zostały zrealizowane.  

Zbiórka "Przetrwać zimę" organizowana przez Fundację Animal Rescue Poland zakończyła się sukcesem! W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej sukcesu!

 

Naszym głównym celem jest pomaganie innym a do tego jest nam również niezbędny  sprzęt ratowniczy, który może uratować życie ludzkie. Niestety jest on bardzo drogi i dlatego prosimy was o pomoc. To co jest nam potrzebne to deska ratunkowa, plecak ratowniczy i wszystko to co można zabrać ze sobą w teren.

 Naszym marzeniem jest aby w naszym przytulisku gdzie obecnie przebywa kilkadziesiąt zwierząt, powstał mini szpitalik, w którym nasze psy i koty będą zdrowieć. Zwierzętom pomagamy od wielu lat i chcielibyśmy aby warunki w jakich żyją zmieniały się na lepsze. W chwili obecnej zwierzaki trafiają po zabiegach do zimnych kojców a tego nie chcemy.
POMÓŻMY POMAGAĆ BO TYLKO RAZEM MOŻE NAM SIĘ UDAĆ.

Pieniądze które zostaną zebrane zostaną przekazane na turnus rehabilitacyjny który odbędzie się już 18.01.2016r i potrwa do 31.01.2016r. Mam nadzieję ,że Zuzanna będzie mogła uczestniczyć w tym turnusie, lecz to nastąpi wtedy gdy zostanie zebrana cała kwota.  

 Budy dla bezdomnych psiaków, mieszkających w przytulisku pod opieką Fundacji Animalia nie zapewniają ani ciepła ani szczelności. Są stare i zniszczone, a Fundacji nie stać na ich wymianę. Idzie zima – okres trudny dla zwierzaków.
Potrzebujemy Waszej pomocy by móc zakupić nowe budy, które ochronią naszych podopiecznych przed zimą i zapewnią im bezpieczne i godne życie.

W tym roku zbieramy na zakup i wyposażenie karetki niezbędnej do ratowania zwierząt, które ucierpiały w zdarzeniach drogowych czy na skutek rażących zaniedbań ich właścicieli.

Pomóżcie Nam w dokończeniu remontu i pozbyciu się wilgoci w tworzonym przez Nas Klubie Od Juniora Do Seniora. Tworzymy miejsce spotkań międzypokoleniowych, w którym wielu naszych podopiecznych znajdzie namiastkę domu, a niejeden senior znajdzie dla siebie "przyszywaną wnuczkę lub przyszywanego wnuka". Miejsce w którym seniorzy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami z młodymi ludźmi i na odwrót, przekazać ważne cele i być może zostać wzorem do naśladowania.

Potrzebujemy zakupić nowy sprzęt do prowadzonej przez nas działalności w szkołach, przedszkolach oraz dla ratowników do realizacji zadań    z zakresu ratownictwa medycznego. Mobilność Centrum polegać ma na posiadaniu przez nas sprzętu, który możemy przetransportować własnymi środkami do grup docelowych tj szkół, przedszkoli, klubów czy stowarzyszeń. 

Mamy schronisko, mamy zwierzęta, mamy żywność, mamy leki, mamy wolontariuszy, ale niestety mamy również i długi. Dołączcie do zbiórki i pomóżcie przetrwać psiemu azylowi MFOZ i zapobiec skazaniu fundacyjnych podopiecznych na poniewierkę.

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

Przekaż swój 1% podatku - KRS 0000559099