Kontakt

PoProstuPomagam

Dodatkowe informacje

• ochrona i promocja zdrowia

Fundacja chorych na zespół Dandy - Walkera "Podaj dalej" została założona w 2007 roku przez rodziców dla 32-letniej chorej Joanny i innych chorych na zespół Dandy - Walkera. Fundacja jest organizacją pro bono stawiającą sobie za cel pomoc chorym i ich rodzicom w walce z chorobą, działalność edukacyjną i informacyjną oraz wspieranie działań mających na celu zwiększenie wiedzy i świadomości społecznej na temat zespołu Dandy-Walkera.
Popieramy wszelkie działania służące określeniu przyczyny choroby oraz poszukiwania sposobów leczenia dla złagodzenia jej skutków. Fakt, że są wśród nas rodzice chorych, którzy podobnie jak Joanna zmagają się z tą ciężką chorobą pozwolił nam zjednoczyć siły, aby sobie wzajemnie pomagać.
Strona internetowa Fundacji jest próbą scalenia rzetelnych i dokładnych zasobów wiedzy medycznej zebranej na przestrzeni lat na temat zespołu Dandy-Walkera.
Nasza działalność to praca z miłości.
Nie mamy pracowników, wszyscy jesteśmy wolontariuszami, których zapłatą są uściski, uśmiechy i podziękowania naszych podopiecznych.
Zawsze można skontaktować się z nami i podzielić informacją, przyjmiemy każdą pomoc lub pomysł jak tę pomoc zorganizować.
Z takim apelem zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli - do osób prywatnych, firm i ludzi biznesu, którzy podobnie jak my wierzą w ludzką wrażliwość i solidarność.
Nasze przesłanie: Pomagać, wspierać rzetelną wiedzą na temat choroby i przede wszystkim dawać radość, ciepło, przyjaźń, a kiedy trzeba troskę, szacunek i zrozumienie. Chcemy chorym i ich rodzinom pomagać będąc razem. Dołączcie do nas i bądźcie z nami.
Czym jest zespół Dandy-Walkera? 

 

 

Przekaż swój   podatku

Fundacji Dandy-Walkera "Podaj dalej":

KRS 0000277339

 

Przekaż darowiznę bezpośrednio na ich konto:
Bank Zachodni WBK S.A. o/Leszno
 21 1500 1517 1215 1005 5150 0000

• ochrona i promocja zdrowia

Przekaż swój 1% podatku

PoProstuPomagam Michał Szot Joanna Wiśniewska Łucja Kornak Natalia Bławat Partner 6