Kontakt

Joanna Wiśniewska
wielkopolskie, Leszno
zespół Dandy-Walkera

Dodatkowe informacje

Nazywam się Joanna Wiśniewska-Salej, urodziłam się 20 stycznia 1984 roku. Jestem chora na zespół Dandy-Walkera, tj. nieuleczalną chorobę mózgu, która przyczyniła się do powiększenia komór mózgowych. Przeszłam wiele operacji neurochirurgicznych, dzięki czemu żyję. 
Moje życie wymaga stałego leczenia i uzależniania mnie od wielu rzeczy. Jestem podopieczną Fundacji chorych na zespół Dandy Walkera "Podaj Dalej". Ciągle szukam azylu w razie upadku. Potrzebuję Was bliskich i dalekich przyjaciół, prosząc o podzielenie się darem zdrowia i przywilejem życia bez bólu. 


joasia1pr

Moja choroba mózgu zakwalifikowana jest jako zespół Dandy-Walkera i od wielu lat jest moim nieodłącznym partnerem. Dotyka ono jedno dziecko na 25 tysięcy urodzeń. Powinnam czuć się wybrańcem, ale...
Żyć bez bólu i cierpienia mogę jedynie pod warunkiem stałego leczenia oraz rehabilitacji, co związane jest z  kosztami, na poniesienie których po prostu mnie nie stać. A chora będę do końca mych dni. Dlatego korzystam z pomocy Fundacji "Podaj dalej", która mnie wspiera i pomaga pozyskiwać fundusze na leczenie.
1
Wdzięczna Joanna...

  

Rozlicz PIT online

Podaruj swój 1% podatku - KRS 0000559099