Chcę być taki jak Ty

  

 

 

 

 Celem zbiórki jest pomoc Mateuszowi w jego walce o powrót do sprawności. Największym jego marzeniem jest móc znów samodzielnie chodzić i grać w piłkę. 

Nazywam się Mateusz Karpiński, jestem bardzo pogodnym wesołym i ufnym  młodym człowiekiem. Bardzo lubię jeździć na wycieczki, słuchać muzyki i oglądać filmy (polskie komedie).W dniu 12.11.2010 r. w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznałem urazu mózgowo-czaszkowego i stłuczenia płuc. Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie jednak moja siła życia była tak wielka, że wygrałem walkę ze śmiercią. a następnie rozpocząłem bitwę o powrót do zdrowia i sprawności.  Przez sześć miesięcy od urazu byłem w śpiączce. Następnie powoli uczyłem się od początku samodzielnego oddychania, jedzenia, mówienia i poruszania.        

Dzięki dotychczasowej, systematycznej, ciężkiej pracy i rehabilitacji widać efekty i malutkimi kroczkami  robię  postępy przechodząc od stanu gdy nawet sam nie oddychałem do tego co jest teraz: czytam, pisze, dodaje i odejmuje, samodzielnie siadam, samodzielnie poruszam się za wózku.

Moim największym osiągnięciem jest to, że trzymając się za rękę drugiej osoby mogę chodzić na spacery. Pomimo poprawy zdrowia mam świadomość,  że to dopiero początek długiej drogi powrotu do zdrowia. Jednak aby to osiągnąć potrzebna jest kosztowna i intensywna rehabilitacja, która największe efekty przynosi kiedy jest kompleksowa; np. pobyty na specjalistycznych turnusach.  Koszt jednego turnusu to kwota około 5000 zł, a rezultaty są wtedy kiedy  przynajmniej raz na dwa miesiące uczestniczę  w takim turnusie.  Oprócz turnusów mam trzy godziny dziennie  rehabilitacji  w domu.

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na turnusy rehabilitacyjne i rehabilitację w domu.

Serdecznie dziękuję!

Mama Mateusza

 

Partnerzy zbiórki:
Mariusz Kasperkiewicz Gabinet Ginekologiczny
Apteka Melisa z Łańcuta

 

Podsumowanie

Zebrano

4,804 zł

Potrzeba

5,000 zł
97%
Ilość Darczyńców: 79
Do końca pozostało: 2015-11-17 00:00:00
Zbiórka zakończona

Termometr

Chcę być taki jak Ty

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Przekaż swój 1% podatku - KRS 0000559099