Na ratunek!

  

 

Kochani!
136 osób przekazało nam łącznie 5061 złotych za pośrednictwem portalu poprostupomagam.pl.
Każdemu z osobna i wszystkim razem serdecznie dziękujemy. Jesteście dla nas nieocenionym wsparciem. Naszą największą siłą. Bez Was to wszystko po prostu by się nie zadziało.
W grudniu naszą fundację i jej działania wspierać będą szkoły powiatu piaseczyńskiego, specjalne kiermasze przeprowadzą: szkoła Eureka i wszystkie placówki przedszkola Ala ma kota. Cieszymy się z Waszego zaufania i obiecujemy nigdy go nie zawieść.

 

Zbiórka na karetkę dla zwierząt, które ucierpiały w zdarzeniach drogowych czy na skutek rażących zaniedbań ich właścicieli.

 

Fundacja Animal Rescue Poland to młoda organizacja prozwierzęca, która dobrowolnie zgłosiła do samorządów chęć realizowania interwencji dotyczących zwierząt dzikich, które brały udział w zdarzeniu drogowym. Fundacja zajmuje się również zwierzętami domowymi i gospodarskimi. W rażących przypadkach zaniedbań i nierespektowania prawa w zakresie ochrony zwierząt odbiera poszkodowane zwierzęta, finansuje leczenie oraz szuka nowego - dobrego domu. Edukuje właścicieli, zleca badania, szczepienia, zabiegi sterylizacji i kastracji. Edukuje maluchy, młodzież i dorosłych. 

 

Na ratunek!  3xNie:

Niekomercyjna – wyjeżdżającą do wszystkich potrzebujących: rannych, skatowanych, zagłodzonych, bezpańskich lub tych zagubionych: psów, kotów, ale także zwierząt dzikich, do których do tej pory z „pomocą” przyjeżdżają myśliwi i łowczy.

Niepubliczna – niepodlegającą żadnej instytucji państwowej, nie będącą w gestii żadnego urzędnika.

Niedroga - bo kupimy używane auto, które przerobimy na nasze potrzeby. Karetka dla zwierząt nie jest tak droga jak karetka dla ludzi, nie potrzebujemy tyle sprzętu medycznego. Potrzebne jest przede wszystkim duże auto - miejsce dla 3 osób plus paka na zwierzaka, sprawne - cobyśmy nie utknęli w środku lasu podczas akcji.

 

       Bądź darczyńcą kawałka naszej karetki i pomóż nam ratować zwierzęta, którym "pomoc" niesie tylko łowczy z bronią.

 

Podsumowanie

Zebrano

5,061 zł

Potrzeba

10,000 zł
51%
Ilość Darczyńców: 136
Do końca pozostało: 2015-12-01 00:00:00
Zbiórka zakończona

Termometr

Na ratunek!

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Przekaż swój 1% podatku - KRS 0000559099