Wyposażamy Karetkę Dla Strażaków

  
Jako strażacy-ratownicy zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.
Nasza jednostka z własnych środków, zakupiła używany Ambulans. Docelowo karetka ma zostać wprowadzona na podział bojowy jednostki i nieść pomoc osobom w stanie zagrożenia życia.
Zanim jednak to się stanie, Ambulans musi zostać wyposażony w niezbędny sprzęt, który w przyszłości będzie ratował życie. Z racji tego, że sprzęt medyczny jest bardzo drogi, a my jesteśmy wolontariuszami (nie pobieramy pieniążków za udział w akcjach- ekwiwalent przeznaczamy na osobiste wyposażenie każdego strażaka), nie jesteśmy wstanie z własnych środków wyposażyć karetkę.
Z zebranych pieniążków, chcemy zrobić remont karetki i zakupić sprzęt medyczny. Oddajemy do dyspozycji społeczeństwa swój wolny czas, swoje doświadczenie, ale potrzebujemy sprzętu, na którym będziemy mogli pracować. Liczymy na Twoją pomoc! 

Ochotnicza Straż Pożarna w Jawiszowicach, to jednostka włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, która współpracująca z Systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego.  W strukturach OSP Jawiszowice, od kilku lat funkcjonuje Grupa Ratownictwa Medycznego- grupa skupia w swoich szeregach pasjonatów ratownictwa medycznego. To pasjonaci- ochotnicy, pomimo tego w Grupie Medycznej działają również osoby, które zawodowo zajmują się ratowanie ludzkiego życia (lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni). Ratownicy z Jawiszowic, są dyspozycyjni całą dobę, przez wszystkie dni w roku. Zawsze gotowi nieść pomoc- bez względu na pogodę.

Pomóż nam wyposażyć karetkę, która będzie ratowała ludzkie życie!

Podsumowanie

Zebrano

1,265 zł

Potrzeba

10,000 zł
13%
Ilość Darczyńców: 26
Do końca pozostało: 2016-03-01 00:00:00
Zbiórka zakończona

Termometr

Wyposażamy Karetkę Dla Strażaków

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Aleksandra Chmielniak
Anonimowo
Anonimowo
Oskar Januszyk
Łukasz Adamski
Anonimowo
Tomasz Jarczok
Dariusz Klimczyk
Krystian K
Piotr J
Andrzej Sekuła
Anonimowo
B urza
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Kataryna Kolonko
Jakub Pasko AB Market
V Rossi
Adam kota Szczerbowski
Babcia W
Anonimowo
Arkadiusz Nycz
Anonimowo

Wesprzyj Podopiecznych