Greg - pies chory na padaczkę

  
Greg jest małym, ślicznym, ok. 2-letnim kundelkiem, który od prawie roku poszukuje stałego domu. Niestety, jest to bardzo trudne, gdyż adopcję skutecznie utrudnia padaczka, na którą Greg jest chory. Oprócz powtarzających się co kilka tygodni ataków epilepsji, Greg ma również chorą tarczycę. Aby skutecznie leczyć i dobrać odpowiednie leki dla Grega, konieczne jest przeprowadzenie profesjonalnej diagnostyki, na którą niestety nas nie stać .

Jesteśmy lokalną organizacją prozwierzęcą, która działa na terenie powiatu pruszkowskiego. Od półtora roku prowadzimy w Pruszkowie punkt adopcyjny dla bezdomnych zwierząt, gdzie stale przebywa ok. 30 psów.

Nasze główne zadania to opieka nad nimi, leczenie, poszukiwanie domów stałych i tymczasowych, chociaż naturalnie działalność Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt nie ogranicza się do prowadzenia PA. Otaczamy opieką również koty wolnobytujące, które sterylizujemy, leczymy, szukamy domów, bądź po prostu umożliwiamy im przeżycie w ciężkich warunkach (np. budowa ocieplanych budek na zimę). Jesteśmy obecni w mediach lokalnych i na wszystkich organizowanych przez samorząd imprezach terenowych, gdzie zapoznajemy mieszkańców ze szczegółami naszych działań, oraz promujemy postawy prozwierzęce.

 
 

Niestety, czasami nie jesteśmy w stanie zdziałać wiele bez pomocy ludzi dobrej woli. Przykładem jest choroba naszego kochanego Grega, który - mając padaczkę i chorą tarczycę - nie może znaleźć domu. Aby odpowiednio leczyć Grega, konieczne jest przeprowadzenie profesjonalnych badań diagnostycznych, w szczególności wykonanie tomografii komputerowej głowy. Niestety, ale koszt takiego badania to ok. 1000 zł - nie jesteśmy w stanie wykonać go z własnych środków, więc prosimy Was o pomoc.

Gdy Gregowi zostanie wykonana tomografia, będziemy w stanie dostosować leczenie do jego przypadku, i w końcu pozbyć się jego choroby. Dzięki temu, Greg będzie w końcu gotowy do zamieszkania w nowym domku, który na pewno znajdziemy. Prosimy o wsparcie!


 

Szanowni Państwo,

w imieniu Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt, serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wsparli zbiórkę na leczenie naszego podopiecznego Grega. Dzięki Wam, udało się osiągnąć cel zbiórki, a tym samym Greg ma zapewnione środki na specjalistyczne badania ogólne, badanie tarczycy, oraz tomografię komputerową. Gdy Greg zostanie wyleczony ze swojej przykrej, utrudniającej samodzielne funkcjonowanie przypadłości, będzie mu dużo prościej znaleźć stały dom - będzie to w dużej mierze Wasza zasługa! Raz jeszcze dziękuję za wsparcie, i zapraszam do śledzenia postępów w leczeniu Grega na naszym fanpage: www.facebook.com/psnrz.

Pozdrawiam,

Marcel Piątkowski

Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Podsumowanie

Zebrano

1,000 zł

Potrzeba

1,000 zł
100%
Ilość Darczyńców: 25
Do końca pozostało: 2016-02-04 00:00:00
Zbiórka zakończona

Termometr

Greg - pies chory na padaczkę

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Natalia Rysiak-Sobieska
Jolanta Murawska
Dominika T
Anonimowo
Magdalena Leleniak
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Kinga Łada
Marta Kramp
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Maja Z
Anonimowo
Ela S

Wesprzyj Podopiecznych