Pomóż mi stanąć na nóżki

  
 
Jako rodzice Stasia z całego serca prosimy o pomoc w zebraniu sumy potrzebnej na rehabilitację naszego synka oraz o udostępnianie naszego apelu. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem Stasia w turnusach rehabilitacyjnych. Koszt jednego takiego turnusu to kwota około 5000 zł. Aby rehabilitacja przynosiła wymierne efekty Staś powinien uczestniczyć w takim turnusie raz na 3 miesiące. 

 

 

Staś urodził się 14 grudnia 2014 r. W piątym miesiącu życia pojawiły się u Stasia pierwsze napady padaczki, a w niedługim czasie postawiono diagnozę – padaczka lekooporna pod postacią Zespołu Westa. Choroba wpłynęła na opóźnienie rozwoju psychoruchowego naszego synka – Staś jeszcze sam nie siedzi, nie raczkuje, nie mówi. Staś ma również wrodzoną wadę serca Multi ASD II – ubytek przegrody międzyprzedsionkowej oraz wadę wzroku.

Aby Staś mógł stanąć na własnych nogach oraz nadrobić zaległości w rozwoju i dogonić swoich rówieśników potrzebna jest intensywna rehabilitacja oraz stała terapia neurologopedyczna, psychologiczna i pedagogiczna. Ze względu na przyjmowane leki nasz synek ma bardzo obniżoną odporność i całość terapii musi odbywać się prywatnie  w warunkach domowych. Oprócz codziennej rehabilitacji w domu Staś wymaga pobytu na specjalnych turnusach rehabilitacyjnych – koszt jednego takiego turnusu to ok.5000 zł, a efekty są najlepsze, jeśli dziecko ma możliwość uczestniczenia w takim turnusie raz na 3 miesiące. 

Zebrana kwota będzie przeznaczona na pokrycie kosztu turnusów rehabilitacyjnych.

Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc!

Rodzice Stasia

Marta i Krystian Podoba

 

PARTNER ZBIÓRKI:

  

 

W imieniu nas – rodziców oraz naszego Stasieńka pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rehabilitację naszego synka. Oprócz wsparcia finansowego każdego dnia otrzymywaliśmy całą moc ciepłych słów wsparcia  i otuchy. Zebrana suma zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów uczestnictwa Stasia w dwóch turnusach rehabilitacyjnych w ośrodku „3 Korony” w miejscowości Garbicz - pierwszy turnus już w czerwcu!!! W sposób szczególny chcieliśmy podziękować Katarzynie Kowalik, bez której to wszystko by się nie udało. Dziękujemy raz jeszcze i wierzymy, że już niedługo hasło przewodnie zbiórki „Pomóż mi stanąć na nóżki” stanie się rzeczywistością.

 

Marta i Krystian Podoba

Podsumowanie

Zebrano

9,196 zł

Potrzeba

10,000 zł
92%
Ilość Darczyńców: 138
Do końca pozostało: 2016-04-03 00:00:00
Zbiórka zakończona

Termometr

Pomóż mi stanąć na nóżki

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Anonimowo
Kamil Podoba
Magdalena Sz
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Milena Myć
Aneta Machniak
Mateusz Duda
Anita Kasprzak
Bartosz Wiązowski
Anonimowo
Anonimowo
Mariusz,Stanislaw Podoba
Piotr Kowalik
Anonimowo
Iwona K
Anonimowo
Krzysztof Ż
Anonimowo
Paula i Konrad X
Iwona Wieżel
Anonimowo
Emilia Jurczuk
Dominika B
Arkadiusz Dziurzynski
Anonimowo
Anonimowo
Bartosz Kinga Kulik
Irena B
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Anonimowo
Agnieszka Droździuk
Anonimowo
wioletta Jargieło
Anonimowo
Ewa D
Paweł T
Aleksander R
Kinga K
Joanna B
Stanisława L
Anonimowo
Katarzyna Kaczmarek
Michał D
Karolina M
Magdalena G
Artur O
Magdalena R
Piotr K
Grzegorz W
Beata k
Anonimowo
Jerzy Tor
Anonimowo
Anonimowo
Ela Barnes
Brzyski Eugeniusz Gaz Serwis Dwa
MAREK BOGUTA
Monika Ch
Anonimowo
Marcin S
Monika K
Małgorzata S
Edyta S
Anna J
Maciej B
Paweł M

Wesprzyj Podopiecznych