Pomóż mi stanąć na nóżki

  

W imieniu nas – rodziców oraz naszego Stasieńka pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w zbiórce pieniędzy na rehabilitację naszego synka. Oprócz wsparcia finansowego każdego dnia otrzymywaliśmy całą moc ciepłych słów wsparcia  i otuchy. Zebrana suma zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów uczestnictwa Stasia w dwóch turnusach rehabilitacyjnych w ośrodku „3 Korony” w miejscowości Garbicz - pierwszy turnus już w czerwcu!!! W sposób szczególny chcieliśmy podziękować Katarzynie Kowalik, bez której to wszystko by się nie udało. Dziękujemy raz jeszcze i wierzymy, że już niedługo hasło przewodnie zbiórki „Pomóż mi stanąć na nóżki” stanie się rzeczywistością.

 

Marta i Krystian Podoba

 
Jako rodzice Stasia z całego serca prosimy o pomoc w zebraniu sumy potrzebnej na rehabilitację naszego synka oraz o udostępnianie naszego apelu. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z uczestnictwem Stasia w turnusach rehabilitacyjnych. Koszt jednego takiego turnusu to kwota około 5000 zł. Aby rehabilitacja przynosiła wymierne efekty Staś powinien uczestniczyć w takim turnusie raz na 3 miesiące. 

 

 

Staś urodził się 14 grudnia 2014 r. W piątym miesiącu życia pojawiły się u Stasia pierwsze napady padaczki, a w niedługim czasie postawiono diagnozę – padaczka lekooporna pod postacią Zespołu Westa. Choroba wpłynęła na opóźnienie rozwoju psychoruchowego naszego synka – Staś jeszcze sam nie siedzi, nie raczkuje, nie mówi. Staś ma również wrodzoną wadę serca Multi ASD II – ubytek przegrody międzyprzedsionkowej oraz wadę wzroku.

Aby Staś mógł stanąć na własnych nogach oraz nadrobić zaległości w rozwoju i dogonić swoich rówieśników potrzebna jest intensywna rehabilitacja oraz stała terapia neurologopedyczna, psychologiczna i pedagogiczna. Ze względu na przyjmowane leki nasz synek ma bardzo obniżoną odporność i całość terapii musi odbywać się prywatnie  w warunkach domowych. Oprócz codziennej rehabilitacji w domu Staś wymaga pobytu na specjalnych turnusach rehabilitacyjnych – koszt jednego takiego turnusu to ok.5000 zł, a efekty są najlepsze, jeśli dziecko ma możliwość uczestniczenia w takim turnusie raz na 3 miesiące. 

Zebrana kwota będzie przeznaczona na pokrycie kosztu turnusów rehabilitacyjnych.

Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc!

Rodzice Stasia

Marta i Krystian Podoba

 

PARTNER ZBIÓRKI:

  

 

Podsumowanie

Zebrano

9,196 zł

Potrzeba

10,000 zł
92%
Ilość Darczyńców: 138
Do końca pozostało: 2016-04-03 00:00:00
Zbiórka zakończona

Termometr

Pomóż mi stanąć na nóżki

Zbiórka zakończona

Ostatnio pomogli

Przekaż swój 1% podatku - KRS 0000559099