Pomóż mi w walce z chorobą

  

kw

 

Każdy z nas chce żyć mieć lepszą przyszłość być zdrowym. My jako rodzice chcielibyśymy dla naszego synka żeby miał lepszą przyszłość i był zdrowy gdyż Kubunio bardzo często łapie infekcje na 3,5 latka dużo przeszedł zna smak cierpienia i bólu.

Kubuś ma zespół Downa i ma problemy neurologiczne opóżnienie rozwoju ruchowego ma przepisane ortezki gdyż chodzi nie stabilnie towarzyszy mu przy tym wiotkość mięśni wymaga stałej opieki leczenia i rehabilitacji.

 


województwo: lubelskie, Łuków
diagnoza: zespół Downa, wrodzona wada serca pod postacią zespołu Fallota
cel: leczenie i rehabilitacja
organizator: Ewa Wysokińska

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Po Prostu Pomagam

DOBRO POWRACA!

Darowiznę na rzecz Kubunia można również przekazać przelewem tradycyjnym:
Fundacja Po Prostu Pomagam
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem:  Kuba Wysokiński darowizna
Darowizny zagraniczne: IBAN: PL 42 1750 0012 0000 0000 3696 9636 BIC: RCBWPLPW

kubunio1
Kubunio ma problemy z samodzielnym jedzeniem, piciem, nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych. Dziecko musi odbywać systematyczne wizyty u wielu lekarzy specjalistów, a dalekie podróże nas wykańczają Warszawa i Lublin 120 km w jedną strone.
Kubunio jest pogodnym przyjaznym chłopczykiem nie boi się ludzi Uwielbia grające zabawki,reklamy telewizyjne Bardzo chętnie korzysta ze spacerów, w których obserwuje otoczenie i ludzi z którymi bardzo lubi przebywać.
Leczenie, rehabilitacja, pobyty na turnusach są bardzo niezbędne w poprawnym funkjonowaniu Kubunia. Wyjazdy na trunusy, rehabilitacja i leczenie są bardzo potrzebne jednak nie jesteśmy w stanie sami sfinansować dlatego bardzo prosimy Państwa o wsparcie i będziemy za nie wdzięczni z całego serca.

 


Podsumowanie

Termometr

Ostatnio pomogli

Przekaż swój 1% podatku

PoProstuPomagam Michał Szot Joanna Wiśniewska Łucja Kornak Natalia Bławat Partner 6