Potrącony i pozostawiony na śmierć

  
taja0
 
Tajek to śliczny i łagodny młody kotek, ma około 2-3 lata. W dniu 09.08.2017 został znaleziony na poznańskich Winogradach - potrącony przez samochód. Kierowca nie udzielił kotu Pomocy i gdyby nie reakcja miłośniczki zwierzaków jego los byłby przesądzony.
Kotek natychmiast trafił do kliniki weterynaryjnej gdzie konieczny był zabieg chirurgiczny i hospitalizacja z uwagi na złamanie kości piszczelowej oraz urazy ogólne.
Fundacja Animalia podjęła się finansowania zabiegu, którego koszt okazał się jednak bardzo wysoki. Operacja ze względu na stan ogólny przeprowadzona była w znieczuleniu wziewnym. Dokonano osteosyntezy kości podudzia kończyny miedniczej prawej .

 


województwo: wielkopolskie
cel: sfinansowanie zabiegu chirurgicznego i hospitalizacji
organizator: Fundacja Animalia
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Po Prostu Pomagam

Kot z uwagi na konieczność podawania antybiotyków oraz ograniczenia ruchu jest hospitalizowany. Jednak operacja się udała i Tajek dojdzie do zdrowia. Oczywiście nie będzie mógł być kotem wolnożyjącym i wychodzącym. Sądząc po jego zachowaniu – miał kiedyś dom. Jest łagodny, mruczący i delikatny. Szukamy dla kotka nowego domu, takiego na zawsze.

taja2taja3

taja0


Prosimy o pomoc w pokryciu bardzo wysokich kosztów weterynaryjnych – całość wyniosła do tej pory ok. 2000 zł. To dla nas ogromna kwota, tym bardziej, że mamy pod opieką sporo ciężko chorych kotów oraz psiaków wymagających Pomocy lekarskiej.
Każdy grosz wpłacony na konto Fundacji Animalia z dopiskiem – „dla Tajka” pomoże nam opłacić zabieg. Prosimy o pomoc dla kotka – walczy bardzo dzielnie o powrót do życia i zdrowia.

DOBRO POWRACA!

Darowiznę na rzecz kotki Tai można również przekazać przelewem tradycyjnym:
Fundacja Po Prostu Pomagam
Zawadówka 44A Rejowiec 22-360
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem:  Darowizna dla Tajka
Darowizny zagraniczne: IBAN: PL 42 1750 0012 0000 0000 3696 9636 BIC: RCBWPLPW

Podsumowanie

Termometr

Ostatnio pomogli

Przekaż swój 1% podatku

Fundacja chorych na zespół Dandy-Walkera Michał Szot Joanna Wiśniewska Łucja Kornak Natalia Bławat Partner 6